ŞİMAL İLE BOSS’DA YER YERİNDEN OYNADI

0

‘Ferman’ adlı single’ıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken Şimal, kısa bir sürede listelere girdi ve dijital ortamda milyon barajını aştı. Güzel ve başarılı sanatçı bugün Denizli’de aldığı sahnesiyle yeri yerinden oynattı.

Başarılı yorumculuğunun yanı sıra söz yazarı ve besteci kimliğiyle sektöre adım atan Şimal, ilk single çalışması “Ferman” ile Boss Club’da Denizlili hayranlarının karşısına çıktı.

Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği gecede Şimal en sevilen parçalarını söyledi. Dj Ayaz Atılgan ile başlayan gecede eğlence Şimal ile devam etti. 1.5 saat sahnede kalan Şimal ile Denizli’de yer yerinden oynadı. Hareketli parçaların hem söz yazarı hemde bestecisi olan ünlü sanatçı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sevecen tavırları ve güzelliğiyle geceye renk katan Şimal sahneden seyirciyle girdiği birebir diyaloglarla ise samimiyetini ortaya koydu. Ferman ile başlayan müzik şöleninde sanatçı Şimal, gecenin organizasyonunu üstlenen Boss ailesine teşekkür etti. Kendisini çok güzel ağırladıklarını söyleyen Şimal bir Ege kızı olarak Denizli’de olmak benim için büyük mutluluk. Sık sık geleceğim ve bu muhteşem Denizli sahnesiyle tekrar sizlerle birlikte olacağım dedi.

GENÇ ORGANİZATÖRDEN GÖZ DOLDURAN ETKİNLİK

Denizli’de bir işletme sahibi olan ve aynı zamanda organizatörlük yapan Osman Alayont ve arkadaşlarının üstlendiği organizasyon Denizli gece hayatına yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. Genç organizatör ve ekibinin 15. organizasyonu olan Şimal konseri Boss’da haftaya damga vururken Alayont, etkinliklerinin tam gaz devam edeceğini ve yeni organizasyonlarla Denizli’de gece hayatına daha çok hareketlilik kazandırmak istediklerini kaydetti.

 

Cevap yaz