SİLAH ÇEKEN MAGANDAYA DUBAYLA SALDIRDI

0

Denizli’de esnaflık yapan bir vatandaş kendisine silah çeken kişiye yol kenarında duran dubayla saldırdı. Silah doğrultan saldırgan duba kaldıran esnafa karşı bir şey yapamayıp olay yerinden bisiklete binerek uzaklaştı.

İlk okuduğunuz satırda sizlere fıkra gibi gelen bu olay dün akşamüstü saatlerinde Pamukkale ilçesine bağlı Atalar Mahallesi’nde gerçekleşti. Denizli’de esnaflık yapan Seçkin M.’nin dükkanının önüne gelen bisikletli bir kişi Seçkin M.’nin yanına giderek onunla konuşmaya başladı. Kısa süre sonra ikili arasında ki konuşma tartışmaya döndü ve bisikletli şahıs olay yerinden gitmeye çalışırken Seçkin M. ile aralarında arbede yaşandı. Yaşanan arbedenin ardından silah çeken bisikletli şahıs Seçkin M.’nin üzerine yürüdü. Ne olduysa ondan sonra oldu ve Seçkin M. yol kenarında park yapılmasını engellemek amaçlı kullanılan dubayı alarak silahlı magandaya vurdu. Sokak ortasında koluna aldığı duba darbesiyle ne yapacağını şaşıran saldırgan şahıs bir anlık şokun ardından tehditler savurarak Seçkin M.’yi kendinden uzaklaştırmaya çalıştı. Diğer esnafların ve sokaktaki vatandaşların müdahalesiyle ikili kavga büyümeden ayrıldı. Bisikletli şahıs bisikletine binerek olay yerinden uzaklaşırken Seçkin M.’nin ise hala bisikletli şahsı kovalamaya çalışması esnafı ve vatandaşları bir kez daha şaşırttı. Tartışmanın henüz çıkış sebebi bilinmezken ayrıntıları aktarmaya devam edeceğiz.

O anlar ise an ve an olay yerine yakın bir güvenlik kamerasıyla kaydedildi. İşte o görüntüler www.habercikus.com okurlarına özel ilk ve tek sizlerle…