SAHURA TRAFİK KAZASIYLA KALKTILAR

0

Denizli’nin en işlek noktalarından Lise Caddesi’nde dün sabaha karşı meydana gelen kazada korku dolu anlar yaşandı. Vatandaşlar sahura davulcuyla değil araba kazasıyla kalktı.

Özel Haber: Mehmet Özden / Haberci Kuş

Sabaha karşı saatlerde meydana gelen kazada olay bir anda gerçekleşti. İddialara göre Tugay üzerinden Çaybaşı istikametine dönmekte olan bir araç kontrolden çıkarak ışıklarda bulunan kokoreç dükkanına girdi. Sahur için dükkanı açık tutan ve kapatma hazırlığında bulunan dükkan sahibi ise bir anda neye uğradığını şaşırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri ile araçta bulunan kişi çıkarılmak istenildi fakat çarpmanın etkisiyle şoka giren şahıs bir anda bayıldı. Yaralı olduğu anlaşılan araç şoförü olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafınca Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olay maddi hasarla atlatılırken esnaf ise bu durumdan usandıklarını belirtti.

YOL EĞİMLİ VE TEHLİKELİ

Sıkça kazaların meydana geldiği Lise ışıklarında vatandaş ve esnafta durumdan bıkmış durumda. Belediyelerin bu noktada dubalar koyarak kazaları bir nebze engellemesini bekliyorlar. Lise yolunun eğimli ve keskin dönüşlere sahip olması bir çok kazaya ev sahipliği yapmasına neden olurken vatandaş tedbir alınması için canımızdan mı olmamız gerekiyor dedi.

Cevap yaz