ROMAN GÜZEL SOLMAZ DENİZLİ’Yİ YIKTI GEÇTİ

0

Evleneceksen Gel isimli evlilik programıyla bir anda yıldızı parlayan gelin adayı Solmaz Denizli’de çıktığı eğlence mekanında ortalığı yıktı geçti.

Pasha Club’da sahne alan ve roman havalarıyla oynayarak gecenin eğlencesini bir anda kendi yörüngesinde döndürmeyi başaran ekranların sevilen gelin adayı Solmaz ortalığı yıktı geçti.

Pasha Club’ın hazırladığı ‘Eğleneceksen Gel’ isimli partiye katılan Roman güzel Solmaz, gece 01.00’da sahne alarak hayranlarıyla bir araya geldi. Dj Erdinç Say’ın kabinde olduğu gecede Roman havalarıyla eğlencenin seyrini değiştiren ve sabahın ilk ışıklarına kadar kendisini dinlemeye gelenleri yerine oturtmayan Solmaz, Denizli’den tam not aldı.

DİZİ PROJESİNİ DENİZLİ’DE ANLATTI

Show Tv’nin hafta içi hergün yayınlanan Seda Sayan ile Uğur arslan’ın sunumuyla ekrane gelen Evleneceksen Gel programında yıldızı parlayan Roman güzel Solmaz, hayatının aşkı Kaan ile yeni bir dizi projesi için hazırlıklar yaptığını yakın zamanda ekranlara geri döneceklerini söyledi.

Pasha Club’da parti öncesinde merak edilenleri yanıtlayan Solmaz, evlilik programlarının kapatılacağı ile ilgilide konuştu. Roman güzel Solmaz; “Evlilik programlarının kapatılmasını doğru bulmuyorum ama madem büyüklerimiz bunu istemiş bize karşı gelmek düşmez. Zaten artık benide evlilik programına bağlayacak bir şey kalmadı. Ben hayatımın aşkını o programda buldum ve şu an çok mutluyum” dedi.

Yeni dizi projesi hakkında da bilgiler veren Solmaz; “Çok yakın bir  zamanda hayata geçecek bir proje ile ilgili hazırlıklarımız devam ediyor. Ekranlarda bir roman dizisi ile sevenlerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz. Başrolde ben ve Kaan olacağız” dedi.

Cevap yaz