REFERANDUM SONUCU KARAR KILINAN OTANTİK PAZARYERİ AÇILDI

0

Merkezefendi Belediyesi tarafından Gerzele Mahallesi’ne kazandırılan ‘Otantik Pazaryeri’ hizmete girdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, pazaryerini ziyaret etti, esnafla görüştü, alışveriş yaptı.

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı bir projede daha hizmete girdi. Gerzele Mahallesi’nde ‘Otantik Pazaryeri’ her Çarşamba ve Cumartesi günleri alışveriş için kapılarını açıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, otantik pazaryerini ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu, pazar esnafının sergilerini tek tek gezerek, esnafla sohbet etti, alışverişini yaptı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Gerzele Mahallemize kazandırdığımız otantik pazaryerimiz hizmete girdi. Artık vatandaşlarımız için her Çarşamba ve Cumartesi günleri kapıları açılıyor. Doğrudan üreticinin kendi ürünleri olan meyve ve sebzeler burada yer alıyor. Vatandaşlarımızın da yoğun ilgi gösterdiğini görüyoruz. Bugün bu pazaryerimizi ziyaret ettik. Alışverişimizi buradan yaptık. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

KULLANIM AMACINI GERZELELİLER BELİRLEMİŞTİ

Merkezefendi Belediyesi tarafından Mayıs ayı içinde bu mahalleye yapılan projenin hangi amaçla kullanılması gerektiği halka sorulmuş ve Gerzele Mahallesi sakinleri halk oylamasıyla sandığa giderek oy kullanmıştı. Yapılan referandum sonucunda sandıktan ‘Otantik Pazaryeri’ kararı çıkmıştı.

Cevap yaz