PLAYBOY GÜZELİ FLORİ EVA DENİZLİ’DE

0

Denizli’de eğlence merkezlerinin en büyüklerinden MYTH Club Cumartesi gecesine damga vuracak bir etkinliğe imza attı. Playboy’un 2009 kapak modeli, model & Dj Flori Eva Denizli’de seksi kostümü ve unutulmayacak sahnesiyle nefesleri kesti.

2009 `Playboy` ve 2009 `Voque` kapak güzeli olan uzun yıllar modellik yaptıktan sonra dj olarak gece hayatında unutulmayacak sahnelere imza atan Flori Eva, Denizli’de MYTH Club sahnesiyle unutulmayacak bir geceye imza attı.

Modellikte uzun yıllar başarıları ile Türkiye gündeminin en güzel kadınlarından biri olan hem de seksiliği erkeklerin nefesini kesen 2009 ‘Playboy’ ve 2009 ‘Voque’ kapak güzeli Flori Eva, seksi kostümü ile MYTH Club’da Cumartesi gecesini Pazar’a bağladı.

Sezona çok hızlı bir giriş yapan ve bir süre kapalı kaldıktan sonra yeniden sahnesiyle gece hayatına hızlı bir giriş yapan MYTH Club sahnesi Şubat ayında düzenleyeceği büyük bir etkinlikle Denizlili misafirlerine gece hayatını yeni baştan yazdıracak.

MYTH Club işletmecisi Veli Sarısaç, Denizli’de gece hayatını değiştireceklerini söyleyerek çok iddialı konuştu. Sarısaç; “Denizli’de fenomenlik boyutunda giden DJ’liğin seyrini değiştireceğiz. MYTH Club bundan sonra Müziğin ve Kalitenin buluştuğu ortak bir eğlence merkezi haline gelecek. Tüm Denizlili vatandaşlarımızı geçmişteki eğlence anlayışlarını bir kenara bırakarak MYTH Club’da misafir etmek istiyoruz. Herkes kapımızdan girip neler sunacağımızı görmek için misafirimiz olabilir. Bu gece yıldızımız DJ Flori Eva. Biz bu gün bir iş yapmaktan öte geçmişten gelen dostluğumuz ile bir buluşma düzenlemiş gibi olduk. Bu gece gelecekte yapacaklarımızın teminatı olacaktır” dedi.

DJ Flori Eva ise daha önceden Denizli MYTH Club sahnesinde olduğunu ve bundan sonrasında da burada olmaktan çok mutlu olacağını dile getirdi. EVA; “Denizli’de olmak benim için ayrı bir mutluluk. Burada eğlenmeyi ve eğlenceyi bilen insanların karşısında sahne almak ise paha biçilemez. Sizlerle ilerleyen zamanlarda yine sık sık beraber olacağız” dedi.

Parti organizatörü Cihan Akyol ise, Bizim amacımız insanları layığı ile eğlendirmek ve bunu bu gece de görmüş olduk. Myth Club Ailesi olarak daha üstün hizmet vermek için yeni sanatçı ve Djler ile Denizli halkını hakettiği ve özlediği eski günlere götürecegiz. Bu gece bizi yalnız bırakmayan tüm müşteri ve dostlarımıza unutamayacağı bir gece yaşattık ve bu bir başlangıç dedi.