OLCAY KILAVUZ PAMUKKALE ÜLKÜ OCAKLARI AÇILIŞINA KATILDI

0

Dün Pamukkale Ülkü Ocakları ve Alparslan Türkeş Ülkü Evi açılışı için Denizli’ye gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, ‘’Kerkük için 5 Bin Ülkücü hazır’’ sözleri için Denizli’den, ‘’5 Bin değil 500 Bin Ülkücü ile hazırız’’ mesajı verdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz yeni açılan Pamukkale Ülkü Ocakları ve Alparslan Türkeş Ülkü Evleri açılışını yapmak üzere Denizli’ye geldi. Yoğun katılımın olduğu organizasyonda Denizlili ülkücüler bir araya gelerek birlik mesajı verdi. Yapılan açılış törenine ülkücü şehit Hasan Hüseyin ŞANLI’nın Abisi Şükrü ŞANLI ve ülkücü şehit Cengiz ŞEN’in Babası Hüseyin ŞEN’de katıldı.

Denizli’ye gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Kuzey Irak’ta Kerkük’ü de kapsayan referandum ile ilgili sert eleştirilerde bulundu. Kılavuz; “5 bin ülkücü hazır” diyen MHP Genel Bahçeli Devlet Bahçeli’nin sözlerine karşılık olarak, “Atalarımızın emaneti, ecdadımızın yadigarı Kerkük’te ve birçok Türkmen coğrafyasında askerimizle muhatap olamayacak aşağılık Barzani maalesef sözde referandum yaptı. Oradaki vatanda coğrafyamızı işgal etmek, soydaşlarımızı yok etmek istiyor. Liderimiz Devlet Bahçeli milli meselelerdeki duruşunu göstermiştir. En az 5 bin gönüllü ülkücü olarak soydaşlarımızın dirliği, birliği, beraberliği, huzuru için gitmeye hazır olduğunu ifade etmiştir. Evet, biz de şunu ifade etmek istiyoruz; şakamız yoktur, oyun da oynamıyoruz, millet şahidimizdir 5 bin değil, samimiyetle 500 bin ülkücü olarak hazır ve nazırız. Geriye dönmeyi düşünmeyerek sadece Allah’a teslim oluruz. İmanımızla, inancımızla soydaşlarımıza olan sorumluluğumuzla geri dönmemek adına yol revan oluruz. Kimse bu işleri oyun oynamak sanmasın. Hele ki sefil, zavallı bu işlerle meşgul olmasın. Sonunun hazin olacağını aklından çıkarmasın” dedi.