O ÇALLIYIM DİYE BAĞIRAN BİR ÜNLÜ

0

Bir çok ünlü sanatçının Denizlili olduğuna dair çok fazla haber okumuşsunuzdur. Biz bunlara bir yenisi eklemek ve size özellikle ‘ÇALLIYIM BEN’ diye haykıran bir sanatçıyı sunmak istiyoruz. İşte karşınızda Cansu Kanlıkaya.

Cansu Kanlıkaya 13 Mayıs 1987 tarihinde Denizli’nin Çal ilçesinde dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini kazandıktan sonra İstanbul’a yerleşti ve öğrencilik yıllarında oyunculuğa gönül verdi.

Televizyondaki hayatına Beyaz Show skeçleriyle başlayan ve kısa sürede herkesin beğenisini toplayan Kanlıkaya daha sonrasında ise televizyon dünyasının en uzun soluklu dizi projelerinden Kurtlar Vadisi dizisinde doktor Gaye karakterini canlandırdı.

Bir süredir sosyal paylaşım platformu ONEDİO’da çalışan Cansu Kanlıkaya’nın “farkında olmadan yaptığımız 7 şey” isimli onedio video paylaşımında ayna karşısında kendisiyle yaptığı kavga ise çok beğeni aldı. Skeç esnasında “ÇALLIYIM BEN” diye aynada kendine bağırması ise Denizlili izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.