MYTH’DA SELİM GÜLGÖREN RÜZGARI ESTİ

0


Denizli’nin en ünlü gece kulüplerinden MYTH Club her hafta bir ünlü sanatçıyla zirveye oynuyor.  MYTH sahnesi dün gece Selim Gülgören ile hem çoştu hem çoşturdu.

25

Türkiye’nin severek dinlediği, Türk Pop müziğinin sevilen ismi besteci ve oyuncu Selim Gülgören, Denizli’de MYTH Club‘da sahne aldı.

22 20

Akşam 22.00’da sevilen DJ Ayaza Atılgan‘ın sahnesiyle başlayan gece, saat 00.45’de Selim Gülgören‘in sahneye çıkışıyla devam etti. Sahneye çıktığı andan itibaren dinleyenleri çoşturan ve yerine oturtmayan sevilen sanatçı dinleyicilerinden tam puan almayı başardı. Yakışıklı sanatçı MYTH Club sahnesinden yüzlerce Denizlili hayranıyla bir ağızdan şarkılarını söyleyerek dop dolu bir sahne yaşattı.

Gece 03.30’a kadar sahnede kalan sevilen sanatçı kuliste hayranlarıyla buluşarak tek tek fotoğraf çekildi. Mütevazi kişiliğiyle ve sevecen tavırlarıyla bir kez daha Denizlililerin gönlünde taht kuran Selim Gülgören Haberci Kuş’a özel bir röportaj vererek sorularımızı da cevapladı.

45

Sahne şovlarıyla ve dansıylada geceye renk katan Gülgören, romantik aşk şarkılarıylada çiftlerin arasındaki aşkı tazeledi. Denizli’nin eşsiz güzelliği olan Pamukkale’nin en can alıcı mekanlarından birisi olan MYTH Club dopdolu geçen bir geceyle misafirlerini ağırladı.

[Best_Wordpress_Gallery id=”37″ gal_title=”selim myth”]

 

Cevap yaz