MUHTEŞEM BİR CUMA GECESİNE HAZIR OLUN

0

Denizli’nin en nezih otellerinden Çimonoğlu’nda açılan ve kısa sürede adından sıkça bahsettiren Masmavi Restoran’da aralıksız müzik geceleri devam ediyor. Hafta sonu için eğlenceye ve müziğe doymak isteyenler şimdiden Masmavi Restoran’da yerlerini ayırtıyor. Geçtiğimiz hafta aldığı ilk sahnesiyle büyük beğeni toplayan Belemir ile Cuma gecesinden merhaba diyecek olan Masmavi Restoran sahnesi Cumartesi sabahına kadar sürecek bir eğlenceyle kapılarını açmaya hazırlanıyor.

ori_manset

Yaptığı fasıl geceleri ve Denizli’nin eğlence hayatına kattığı yeni isimler ve deneyimli kadrosuyla kısa sürede uzun bir yol alan ve Denizli’de eğlence kültürüne daha fazlasını katmayı hedefleyen Masmavi Restoran haftasonuna bomba gibi bir giriş yapıyor. Türkiye’de bir çok şehirde sahne alan güzel sanatçı Belemir ile Cuma gecesi sahneye start veren Masmavi Restoran, Cumartesi sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek bir müzik ziyafeti çekmek isteyenlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Sizde bu eşsiz geceden faydalanmak ve haftanın yorgunluğunu atmak istiyorsanız hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

Rezervasyon; 0541 768 23 25 – 0532 296 28 51

ori_manset-61

Çimenoğlu Otel Yönetim Kurulu Üyesi Çağlar Çelik; “Denizli’den çok büyük destek gördük. Gece hayatı ve eğlence sektörü zorlu bir alan fakat Denizli’de bunu yapmak bizim için kolaylık oldu. Çünkü Denizli’nin insanı eğlenmeyi ve eğlence kültürünü iyi biliyor. Masmavi Restoran ile birlikte hizmetlerimize her gün bir yenisini katarak ilerleyeceğiz. Şimdiden bizlerin yanında olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

ori_manset-61

Masmavi Restoran işletmecisi Barış Oğuz; “Denizli’den çok büyük bir ilgi gördük. Kısa zamanda gerçekten çok ciddi yol almamızı sağladı buraya gelerek bizlerle birlikte gecesini renklendiren insanlarımız. Bizlerde onlardan aldığımız güven ile daha emin adımlar atarak ilerliyoruz. Bu gecede Masmavi Restorana haftanın tüm yorgunluğunu atmaya bekliyorum” dedi.

ori_manset-61

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Cevap yaz