MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ MOBİL UYGULAMASI YAYINDA

0

Merkezefendi Belediyesi’nin mobil uygulaması yayın hayatına başladı. Uygulama, mobil telefonlara Play Store ve Apple Store’den ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilecek.

gazetemanset

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanarak daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen Merkezefendi Belediyesi yeni bir uygulamayı daha kullanıma sundu. Merkezefendi Belediyesi’nin mobil uygulaması yayın hayatına başladı. Merkezefendi Belediyesi mobil uygulaması akıllı telefonlara Play Store ve Apple Store’den ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilecek.

UYGULAMADA NELER VAR?

Artık Merkezefendililer akıllı telefonlarına indirdikleri mobil uygulama ile haberlere hızlı bir şekilde ulaşabilecek. Yine aynı şekilde Merkezefendililer internet üzerinden sağlanan E-İmar, E-Vergi, E-Ruhsat gibi önemli hizmetleri de alabilecek. Mobil uygulamada bulunan ‘Çek-Gönder’ özelliği ile de Merkezefendililer gördükleri sorunları fotoğraflayıp Merkezefendi Belediyesi’ne gönderebilecek.

“TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Bu anlamda hatırlanacağı üzere mobil uygulamadan meclis toplantımızı canlı yayınla Merkezefendili hemşerilerimize aktarmıştık. Bugün de yeni bir mobil uygulamamızı hayata geçirdik. Merkezefendi Belediyesi’nin internet hizmetlerine artık vatandaşlarımız akıllı telefonlarından ve tablet bilgisayarlarından ulaşabilecek. Uygulamamızda E-İmar, E-Vergi, E-Ruhsat gibi önemli hizmetler yer alıyor” diye konuştu.

 

Cevap yaz