MEKANI KURŞUNLADI AMA POLİSTEN KAÇAMADI

0

Çivril İlçesi’nde bir restorana giren ve alkol alan şahıs mekandan çıkarılınca olay çıkardı.

İddiaya göre, U.S isimli şahıs Çivril’de bir restorana girdi. Alkol alan şahıs bir süre sonra taşkınlık yapınca mekan çalışanları tarafından dışarı çıkarıldı. Bu olayı kendine yediremeyen U.S, ertesi gün bir taksi kiralayarak yeniden o restoranın önüne geldi ve yanında getirdiği tüfek ile mekana ateş etti.

Açılan ateş sonucu restoranın camları kırıldı. Şans eseri kimse yaralanmadı. U.S ve taksi sürücüsü M.C daha sonra olay yerinden hızla uzaklaştı. Yaşanan kurşunlama olayı emniyet güçlerine bildirildi. Olay yerine gelen Çivril İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler yaptıkları incele sonucunda U.S ve M.C’nin kimliğini tespit etti ve düzenlediği operasyonla şahısları buldu ve gözaltına aldı.

Sorgusu tamamlanan şahıslar ifadelerinin ardından Adliye’ye sevk edildi. Adliye’ye sevk edilen şahıslardan S.U’nun daha önce de sabıkası bulunduğu ortaya çıkarken denetimli serbestlik yasasından yararlanarak serbest bırakıldı. Sürücü M.C’de serbest kalırken olayda kullanılan ruhsatsız tüfeğe el konuldu.

Haber: Yeşil Çivril Gazetesi