• basvur
  • BAŞVUR 2
  • başvur 3
  • başvur 4

logo

reklam

LOZAN’DA KORKUTAN KAZA

Denizli’de dün akşam saatlerinde meydana gelen bir kaza yürekleri ağızlara getirdi. İddialara göre, dikkatsizlik nedeniyle meydana gelen kazada 4 araç hasar alırken aralarında ağır bir yaralınında bulunduğu 2 kişi yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.


ori_manset-61-23-53

Denizli’de dün akşam saatlerinde Lozan Caddesi üzerinde meydana gelen trafik kazası yürekleri ağızlara getirdi. Lozan Caddesi’nde meydana gelen kazada iddialara göre ara sokaktan dikkatsiz bir şekilde çıkan bayan sürücü ana yolda ilerlemekte 20 R 755 plakalı şahin model bir arabayla kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle park halinde bulunan 2 arabayada çarparak ancak durabilen araçlar ciddi maddi hasar meydana gelmesine sebep oldular. Mahalleli çıkan gürültüyle ayaklanıp sokağa döküldü.

Ana yolda gitmekte olan aracın sürücüsü araçtan diğer vatandaşların ve gelen sağlık ekiplerinin yardımıyla çıkarıldı. Boynu zedelenen ve vücudunda kırıklar olduğu tespit edilen vatandaşın çığlıkları mahalleliyide üzdü. Çığlıklar içerisinde ambulansa bindirilen adam Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bayan sürücüde ayakta tedavi edildikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşılmaması için hastaneye götürüldü.

Yaralıların durumunun iyiye gittiği öğrenilirken polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ