LE ÇINAR SPA İLE KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDİN

0

Denizli’de kaliteli ve profesyonel hizmetiyle adından söz ettirmeyi başaran Le Çınar Spa ve Masaj Salonu 1. yılını doldurmaya günden güne yaklaşıyor. Yaklaşık 9 aylık bir zaman diliminde Denizli’de kaliteli masaj salonları arasında yerini alan Le Çınar sağlığına ve rahatına düşkün olan misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 

Ciddi bir yatırım yaparak misafirlerine ferah ve nezih bir spa ortamı sunan Le Çınar Spa ve Masaj Salonu bünyesinde, sertifika sahibi uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet sunuyor.

Kendimizi fiziksel ve ruhsal olarak iyi hissetmemizde masajın faydası çok. Araştırmalar da bunu göstermekte. 20’den fazla terapi türüyle Le Çınar Spa ve Masaj Salonu bir çok farklı paket alternatifiyle, hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirmeniz için sizlere hizmet sunacak. Ayrıca çikolata masajı, süt banyosu, çikolata peeling, kahve peeling, sultan masajı, taş masajı, aroma masajı gibi bir çok hizmetten faydalanmanız da mümkün.

Eklem ve bel ağrıları, özellikle bayanların sıklıkla rahatsızlık yaşadığı kol ve bacak bölgelerinde şişme gibi sorunları sağlık terapileri ve özel masaj teknikleriyle geçirebildiklerini savunan Le Çınar kadrosu, sağlıklı yaşam için kaliteli hizmet prensibiyle tüm Denizli’yi Le Çınar Spa Salonuna davet ediyor.

Le Çınar Spa ve Masaj Salonu, size özel (VİP) hizmet anlayışı ile haftanın 7 günü Saat 13:30 – 23:30 arası randevu sistemiyle hizmet vermektedir. Denizli’nin merkezinde masaj hizmeti almak isteyen misafirlerimiz salonumuzda haftanın 7 günü güven, hijyen ve güler yüzle masaj hizmeti alabilirler. Le Çınar Masaj Salonun da müşteri memnuniyeti bizler için en önemli unsur. Konusunda uzman, genç, sertifikalı ve güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adres: Altıntop Mahallesi, 1607/1 Sokak No: 14/A Merkezefendi Denizli (Delikliçınar Meydanı Belediye Otoparkı Arkası)

Rezervasyon numarası: 0 (258) 999 11 56 – 0 (533) 890 94 25

Cevap yaz