KÜÇÜK ŞEYLER’İN 23 NİSAN HEYECANI

0

Türkiye’de 22 il ve ilçede 42 okul ile hizmet vermekte olan Küçük Şeyler Anaokulu’nun Denizli şubesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 97. yıldönümüne özel bir etkinlikle, veliler ve öğrencileri bir araya getiren bir kahvaltı düzenledi.

Çamlık Hayal Kahvesi’nde düzenlenen etkinliğe soğuk hava muhalefetine rağmen yoğun bir katılım gözlendi. Etkinlikte buluşan veliler,çocuklarıyla ve öğretmenlerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunup sohbet etme imkanı yakaladı. 

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel bir etkinlik düzenleyerek öğrencilerini kahvaltıda bir araya getiren Denizli Küçük Şeyler Anaokulu yaklaşık 70 kişilik bir kahvaltıyla bu özel günü birlikte kutladı.  Öğretmenler, öğrenciler ve velilerin bir araya geldiği bu organizasyondan renkli görüntüler yansıdı. Çocuklarıyla bir arada olan veliler bu etkinlikle diğer veliler ile diyaloglarını güçlendirirken, çocuklara özel yapılan etkinliklerle adeta çocukluklarına döndüler.

VELİLER DE ÇOCUKLAR GİBİ EĞLENDİ

Düzenlenen kahvaltının ardından kafe bahçesinde toplanan velilere okul müdüresi Reyhan Çelik, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Sonrasında çocuklara özel etkinlikler düzenlendi. Gönüllerince eğlenen çocuklara veliler de katılınca ortaya renkli görüntüler çıktı. Uçak etkinliği için dağıtılan uçaklara veliler de katılınca bol kahkahalı ve eğlenceli anlar yaşandı. Çocuklarıyla beraber adeta yeniden çocuk olan veliler onlarla beraber oyun oynayarak 23 Nisan’ı tam anlamıyla yaşadılar.

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Cevap yaz