KILIÇDAROĞLU YENİ İL BİNASININ AÇILIŞINDA DENİZLİ’YE GELİYOR

0

CHP İl Başkanı Teoman Sancar ve ekibinin  uzun süredir üzerinde durdukları yeni il binası hazır. CHP’nin yeni ve 7 katlı il binasının açılışı için düzenlenecek görkemli törene gCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’da katılacak.

CHP Denizli İl Başkanı Teoman Sancar ve ekibinin yoğun çabaları sonucunda CHP 7 katlı bir il binasına kavuşuyor. Topraklık Mahallesi’nde Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinin karşısında bulunan mülkiyeti partiye ait olan binada aylardır süren çalışma tamamlandı ve artık mutlu sona gelindi. Yıllardır dar odalarda partililerini ağırlayan CHP Denizli İl Teşkilatı, bundan böyle içerisinde toplantı salonun olduğu geniş bir binada çalışmalarını sürdürecek. Bu büyük günde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye gelerek yeni il binasının açılış kurdelasını kesecek.

Açılış töreni 12 Ekim saat: 16.00’da gerekleşecek. CHP lidere açılış programında ayrıca, oda başkanları ve muhtarlarla bir araya gelecek. Kılıçdaroğlu ayrıca geçtiğimiz aylarda şehit olan Muhammet Arıkan’ın ailesini ziyaret edecek.