KARACA BARCODE SAHNESİYLE HER CUMARTESİ SİZLERLE

0

Denizli’de eğlencenin ve gece hayatının en sevilen solisti Karaca artık Barcode Bar’da sevenleriyle birlikte. Sesi, sahnesi ve enerjisiyle kendisini dinlemeye gelen tüm misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatan Karaca her Cumartesi aynı Denizlili hayranlarıyla bir araya gelecek.

Denizli’de kaliteli eğlencenin vazgeçilmez mekanı haline gelen Barcode Bar, canlı performansları ve kaliteli kadrosuyla adından sıkça bahsettirirken Cumartesi geceleri için Karaca ile anlaşarak gücüne güç kattı. Güçlü sahnesi ve sesiyle kendisini dinlemeye gelenleri arabesk ve fantezi şarkılarla duygusal anlara sürükleyen Karaca deyim yerindeyse nabza göre şerbet vererek tüm misafirlerini bir anda ayaklandırıp oynamaya davet edecek parçalar söyleyerek gecenin seyrini bir anda değiştirebiliyor.

 

Denizli’de ailelerinde sıklıkla tercih ettiği ve gece hayatının olumsuzluklarıdan uzak Barcode Bar Cumartesi günleri Karaca ve Denizli’nin en güçlü orkestrası Levenhus ile kapılarını açarken, Cuma günleri Mustafa Kandak, Çarşamba günleri ise Kübra Can ile kapılarını açmaya hazırlanıyor.

 

 

Cevap yaz