• basvur
  • BAŞVUR 2
  • başvur 3
  • başvur 4

logo

reklam
05 Ocak 2017

KAÇAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Denizli’de bulunan bir çok eğlence merkezinin sahibi Şerafettin Kaçar bugün son yolculuğuna uğurlandı. 


ori_manset-61-23-53

Eğlence dünyasının tanınan isimlerinden, Havuzlu Köşk (Imagine Bar), Pamukkale Doğa Park ve MYTH Club gibi bir çok mekanın sahibi Şerafettin Kaçar bugün Ulu Cami’nde öğlen namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

ori_manset-61-23-53

Denizli’de, eğlence dünyasına 80’li yıllarda Havuzlu Köşk ile adım atan, ardından da Pamukkale ve kent merkezinde eğlence mekanları açan Şerafettin Kaçar bilindiği üzere dün sabah yaşamını yitirmişti.
3 yıl önce Pamukkale’de çıkan kavgada bir kişinin öldürülmesiyle ilgili olarak Denizli Kocabaş Cezaevinde tutuklu bulunan Kaçar, burada akciğer kanserine yakalanmış ardından uzun süre tedavi görmüştü.
Yaklaşık 1 ay önce hastalığının ilerlemesi nedeniyle tahliye edilen ve Denizli’de özel bir hastanede tedavi altına alınan ünlü iş adamı Şerafettin Kaçar yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ori_manset-61-23-53

Cenaze töreni bugün Ulu Cami’de kılınan öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrasında Çakmak Mezarlığı 2. adada bulunan aile mezarlığına defnedildi. Kaçar’ın cenaze törenine Denizlispor eski başkanı, siyasi arenanın da sevilen yüzü  Ali İpek, CHP Denizli eski milletvekili Ali Rıza Ertemur, işadamı Mazlum Bababalım, Denizli’de bulunan bir çok eğlence mekanı sahipleri, ailesi, sevenleri ve çok sayıda kişi katıldı.

ori_manset-61-23-53

ŞERAFETTİN KAÇAR HAYATINI KAYBETTİ

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ