• basvur
  • BAŞVUR 2
  • başvur 3
  • başvur 4

logo

reklam

İSTİKLAL MARŞIYLA BAŞLADI OYUN HAVALARIYLA SON BULDU

Geçtiğimiz hafta Denizli’de MHP Genel Başkanlığı tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Düğün salonunda düzenlenen toplantıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MHP MYK Üyesi Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ve MHP’li vatandaşlar katıldı. MHP Denizli Teşkilatının düzenlemiş olduğu bilgilendirme toplantısında soru sorulmasın izin verilmemesi iddiaları bir kriz yaratırken sosyal medyada paylaşılan bazı videolar ise krizin büyümesine neden oldu.


İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan toplantı Topal şarkısı ve oyun havalarıyla bitti. Toplantı sonunda yorgunluk atmak için oyun oynadığını söyleyen teşkilat mensupları o anları ölümsüzleştirmek için videoya çekti ve sosyal medya hesaplarında paylaştı. Denizli MHP cephesinde ise bu görüntülerin ardından taban huzursuzluğunu dile getirdi.

ori_manset-61-23-53

Denizli’de özel bir düğün salonunda yapılan etkinlikte Arzu Erdem ve Ruhi Ersoy’un konuşmalarının ardından kürsüye çıkan Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan 15 Temmuz’da bir travma yaşandığını, devletin kurumlarının önemli ölçüde gücünü kaybettiğini, ülkenin içinde bulunduğu durumun ortada olduğunu belirterek artmaya devam eden jeopolitik riskler bulunduğunu söyledi. Terörün ülkeyi sarmış vaziyette olduğunu dile getiren Ayhan, “Tehdidin boyutları artmış savaşın eşiğine girilmiştir. Devlet güneydoğudaki belediyelere giremez bir hale gelmiş. Terör grupları işbirliği halinde hareket etmeye yönelmiş. Bugün ülke tehdit altında beka düzeyinde problemler var. Türkiye bu beladan sıyrılıp çıkmak zorunda” dedi.

İddialara göre, teşkilata konuşma yaparken bir ara azarlar bir ses tonuyla konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan konuşmasına devam ederken teşkilat mensuplarının bir kısmı salonu terk etti.

Toplantının ardından oyun havaları eşliğinde oyun oynayan teşkilat mensupları bu görüntüleri sosyal medya hesaplarında paylaştılar. Ne olduysa o paylaşımların ardından oldu. Bir süre muhalif MHP’lilerin sessiz kalması ve gidişatı izlemesi bu video ile bozuldu. Sosyal medya hesapları üzerinden eleştirilerde bulunan MHP tabanı gidişattan dolayı huzursuzluklarını dile getirdiler.

1111

İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan MHP bilgilendirme toplantısının oyun havalarıyla sonlandırılmasının sosyal medyadaki yankıları devam ederken MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin şehitlerin geldiği bir ortamda yüzü bile gülmezken teşkilatının eğlence tertibine genel merkezin bakışı ne olacak merak ediliyor.

İŞTE O VİDEOLAR:

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ