İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNAN GENÇ AMELİYATTAN ÇIKTI

0

Altıntop Mahallesi’nde 23 yaşındaki Kadir S. kaldığı apartın çatı katından atlayarak intihar girişiminde bulundu. Herkesin gözü önünde gerçekleşen olay şok etkisi yaratırken ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan genç ameliyattan çıktı.

Olay, dün akşam saatlerinde Merkezefendi İlçesi, Altıntop Mahallesi’nde meydana geldi. Tekstilde işçisi olan 23 yaşındaki Kadir S. kaldığı apartın 4. katındaki çatısından atladı. Ağır yaralanan Kadir S. çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi devam eden ve hemen ameliyata alınan genç ameliyattan çıktı ve durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Kadir S.’nin intihar girişiminden yaklaşık 3 saat önce sosyal medya hesabından yaptığı “Nazlanacak kimsen olmayınca anlatamadıklarını yüreğine hapsedersin. Ağırlığı yüzüne yansır..! Acıların gözlerinden akar ama; Halini soranlara “İyiyim” dersin..” şeklindeki paylaşımı dikkat çekti. Gencin bir başka paylaşımında ise Yıldız Tilbe’nin “Kara sevda” şarkısını paylaşarak “Bir aşk için ölünür mü işte ben ölüyorum” yazdı.