IMAGINE’DE UNUTULMAZ PAZAR GECESİ

0

 

 

Pamukkale Üniversitesi Dans Topluluğunun düzenlediği pazar günü dans etkinliği büyük ilgi gördü. Denizli’nin gençlere yönelik gözde eğlence mekanlarından imagine bar bu gece tüm haftaya bedel bir etkinlikle haftayı kapattı. 

 

GAZETE MANŞET2 - Kopya

 

GAZETE MANŞET2 - KopyaGAZETE MANŞET2 - Kopya

 

 

Saat 20.00’da başlayan etkinliğe Paü Dans Topluluğu üyeleri ve bir çok Denizlili eşlik etti. 22.30’a kadar toplu yapılan etkinlikte dans eden dansçılar izleyenleri büyülemeyi başardı. Unutulmayacak bir pazar gecesi yaşatan imagine bar bu etkinliği her pazar günü yapmaya devam edecek. Müzikleriyle Dj Okan İmal’ın renk kattığı gece saat 22.30’dan sonra ise serbest dans etkinliğiyle devam etti. 750 kişilik kapasiteye sahip olan iç bar kısmında düzenlenen etkinlik gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Çoşkulu kalabalık soluksuz dans etti ve eğlendi. Pamukkale Üniversitesi öğrencisi olan bir çok genç bu tarz gecelerle deşarj olduklarını kaydettiler.

 

GAZETE MANŞET2 - Kopya

 

GAZETE MANŞET2 - KopyaGAZETE MANŞET2 - Kopya

 

 

Pamukkale Üniversitesi öğrencisi olan Erdal Kocabey ve Sedat Gökçe’nin düzenledikleri gece her pazar devam edecek. Güzel Sanatlar Doktora Öğrencisi olan Sedat Gökçe düzenledikleri gecede dans okulu olarak düzenli etkinlikler yaptıklarını ve öğrencilere derslerin yorgunluğundan çıkarak stres atma imkanı tanıdıklarını kaydetti. Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinden Erdal Kocabey ise her hafta düzenledikleri etkinliklerin devam edeceğini ve dansın sağlık içinde önemli olduğunu vurguladı.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”28″ gal_title=”imagine dans”]