İHRAÇ EDİLEN HÜSEYİN KARADENİZ MECLİS SALONUNU BASTI

0

AK Partili Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Karadeniz’in partisinden ihraç edilmesinin ardından Meclis üyeliklerinde değişim yaşandı. Üyelik değişikliğinin yaşanmasının ardından meclis salonuna gelerek imzaların geçersiz olduğu ve evrakta sahtecilik yapıldığını iddia etti. Bu sırada ise salondan yaka paça çıkarılan Hüseyin Karadeniz’in o anları salonda bulunan bir gazeteci tarafından çekildi.

Özel Haber: Haberci Kuş

Pamukkale Belediye Meclisi Ağustos ayı bileşimi bugün yapıldı. Hüseyin Gürlesin’in başkanlığında yapılan Meclis toplantısında üyelerde değişim yaşandı. AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Karadeniz’in ihracının ardından belediye meclis üyeliğinden de istifasıyla birlikte İsmail Balaban Meclise gelerek Karadeniz’den kalan koltuğa oturdu. Bu sırada ise Karadeniz’in salona gelmesiyle bir anda ortalık karıştı.

Meclis toplantısının olduğu yerin üst katına çıkarak sitemlerde bulunan Hüseyin Karadeniz, partiden ihracının yasal olmadığını evrakta sahtecilik yapıldığını iddia etti. Bağırışmaların ardından salondan çıkarılmak istenen Hüseyin Karadeniz bu tutum karşısında da sessiz kalmayarak kendisini dışarı çıkarmak isteyenlere hakaret ettiği iddia edildi.

Cevap yaz