• basvur
  • BAŞVUR 2
  • başvur 3
  • başvur 4

logo

reklam

HATİCE BOZKUŞ LARA FORM’DA

Denizli’nin en kaliteli spa salonu Lara Form Spa (Sağlıklı Yaşam Merkezi) Denizli’nin en genç solisti Hatice Bozkuş’u ağırladı. Bozkuş sahne yorgunluğunu ve haftanın stresini Lara Form’da attı.


ori_manset-61-23-53

Telve Restoran’ın sevilen solisti Hatice Bozkuş, Lara Form SPA’da haftanın yorgunluğunu ve stresini attı. Bozkuş, Sauna, Jakuzuli Havuz ve Hamam’da stres attıktan sonra işinin uzmanı ve deneyimli bir personelle masajını yaptırarak adeta yenilendi.

ori_manset-61-23-53

Bozkuş terapinin ardından havuz başında bizlere verdiği birbirinden güzel pozlarla yeniden doğmuş gibi hissettiğini söyledi. Bozkuş; “Malum eğlence sektöründe çalışıyoruz ve geceleri hep sahnelerdeyiz. Bu belli bir sisteme oturduğunda yorucu bir hal alabiliyor. Fakat Lara Form Spa ile adeta yeniden doğmuş gibiyim. Kamuran Balveren ve uzman kadrosuna çok teşekkür ediyorum. Ve gelecek herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Böyle temiz, nezih ve işinin ustası insanlardan hizmet almak bir ayrıcalıktır” dedi.

ori_manset-61-23-53

Denizli’nin en nezih SPA salonu Lara Form’un işletme sahibi Kamuran Balveren ise Hatice Bozkuş’u ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk dedi.

ori_manset-61-23-53

Balveren; “Denizli’de kaliteyi her zaman bir adım ileriye taşıdık. Bu sektörde lider olduğumuzu biliyoruz ve buna göre hizmet veriyoruz. Hatice hanımında bizleri seçmiş olmasından dolayı çok mutluyuz. Elbette işimiz önce sağlık. Hatice hanımın yoğun temposuna uygun bir paket ayarlayarak ona bu hizmeti sunduk. Sonunda da onu buradan güler yüzle uğurlamak bizim için büyük bir onur. Lara Form’u seçerek burada bizlerle birlikte kaliteyi yaşayan tüm misafirlerimize çok teşekkür ederim” dedi.

ori_manset-61-23-53

Sizde soğuk kış günlerinde kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız Grand Denizli Otel Lara Form Spa’yı tercih edin..

ori_manset-61-23-53

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ