EROTİK SHOP’TA HIRSIZLIK VAKASI

0

Denizli’de bu kadarına da pes dedirtecek erotik hırsızlık vakası yaşandı

Denizli’de meydana gelen bir hırsızlık olayı hem şaşırttı hem de ‘bu kadarına da pes’ dedirtti. İddiaya göre, Gazi Bulvarı üzerinde hizmet veren bir erotik shop’a müşteri gibi gelen erkek şahıs hem alışveriş yaptı hem de hırsızlık.

İş yerine gelen şahıs, görevliden önce şişme kadın ürününden talep etti. Çalışan ürünleri gösterdi ve şahıs birini beğenip parasını ödedi ve ürünü aldı. Ne olduysa bundan sonra oldu. Şahıs daha sonra iş yerini dolaşmaya başladı. Birçok farklı ürünlere baktı ve fiyatlarını sorduktan sonra başka bir şey almadan çalışana teşekkür ederek iş yerinden ayrıldı.

Çalışan, müşteri sandığı şahsın gitmesiyle birlikte vitrini düzenlerken birkaç ürünün olmadığını ve eksildiğini fark etti. Hemen kamera görüntülerini inceleyen iş yeri çalışanı, müşteri olarak gelen şahsın kaşla göz arası cinsel içerikli sprey ile yine bir başka cinsel ürünü montunun içerisine attığını gördü. Şahsın, aldığı üründen daha pahalı ürünleri çaldığını anlayan iş yeri çalışanı durumu hemen polise bildirdi. Polis aldığı ihbar ve yeri sebebiyle önce şaşırsa da hırsızlık büro amirliğine bağlı ekipler olay yerine giderek inceleme de bulunduktan sonra kamera görüntülerine de el koyarak müşteri gibi gelen ve hırsızlık yapan şahsın bulunması için çalışma başlattı. Yaşanan olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Haber: mericulukus.com & Kaynak: Meriç Ulukuş