ELYSİON YENİDEN HİZMETTE

0

Denizli’de ‘Beden ve Ruh sağlığınızı korumak için masaj’ sloganıyla yola çıkan Elysion Spa & Masaj salonu yaklaşık 1 hafta süren tadilat sonrasında tekrar açıldı.

İddia ettiklerine göre Denizli’de en çok masaj müşterisine sahip olan Elysion Spa & Masaj salonu 1 haftalık talidatın ardından tekrar kapılarını açtı. Bu süre zarfında sabırla bekleyen müşterilerine teşekkür eden Elysion Spa İşletmecisi Fadime Demirlek; “1 haftalık kapalı kalmamızın ardından yüzlerce müşterimizi geri çevirmek zorunda kaldık. Buradan sizlerin aracılığıyla onlardan tek tek özür diliyorum. Tekrar salonumuz hizmete girmiştir. Tüm müşterilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.

 

BÜYÜK BİR SÜRPRİZ YOLDA

Elysion Spa & Masaj Salonu işletmecisi Fadime Demirlek; “Denizli’ye bugüne kadar daha önce hiç görülmemiş yeni bir hizmet anlayışı sunmayı hazırlıyoruz. Buradan da sizlerin aracılığıyla bunu da söylemek isterim. Kısa zaman işlemlerimiz biter bitmez bu yeni yatırımımızın müjdesini yine sizler aracılığıyla vereceğim” dedi.

BİZİM İÇİN ÖNCELİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Denizli’de 1 numara olduklarını iddia eden Fadime Demirlek, biz şunu çok net dille söylüyoruz. Buraya gelen herhangi bir müşterimiz buradan olumsuz bir şekilde ayrılmaz. Bizler için müşteri memnuniyeti ilk sırada. Bedensel sorunların doktor müdahalesi ile tedavisi sürecinde bizlerde burada misafirlerimize ağrılarından kurtulmaları için gerekli seansları uyguluyoruz.

ÇİFTLERE ÖZEL KAMPANYA

Elysion işletmecisi Fadime Demirlek, çiftlere özel kampanyalarından da söz etti. Demirlek; “Buraya gelen çiftlerimize aldıkları seanslardan %20’ye varan indirimler sunuyoruz. Aldıkları paketlerin içinde aynı zamanda meyve ve çerez tabakları ve sınırsız alkolsüz içecek mevcuttur” dedi.