DJ OKAN İMAL BOSS AİLESİNE KATILDI

0

Denizli’de eğlence hayatına kattığı yenilikler, konserler ve organizasyonlarla ön plana çıkan ve yakın bir tarihte isim değişikliğine giderek Denizli’de yeniden dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Boss Club’da aileye sevilen genç DJ Okan İmal de katıldı.

Geçtiğimiz Ramazan Bayramının 1. gününde Gülden Mutlu konseri ile sezonu bomba gibi açan ve geçmişte de bir çok ünlü ismi sahnesinde ağırlayan Boss Club, Dj Okan İmal ile anlaşarak aileyi büyültme kararı aldı.

Denizli’de bir çok mekan ve sahnede Dj’lik yapan ve son dönemlerde yapılan bir çok organizasyonun aranılan ismi genç DJ Okan İmal Boss Club ailesine katılarak haftanın 5 günü sınırsız bir eğlencenin kapılarını aralamayı planlıyor. Pazartesi günleri hariç haftanın her günü hizmet veren Boss Club ailesi Okan İmal ile gücüne güç katarken yapacakları bir çok yenilik ve konserin ipucunu verdi. Yakın bir tarihte Denizli’de bir ilki yapacaklarını söyleyen mekan işletmecileri Denizli halkının bu yenilikleri yakından takip etmelerini ve onlara hak ettikleri eğlenceyi sunacaklarını dile getirdi.

 

Cevap yaz