DENİZLİ’DE VAHŞİ CİNAYET

2

Denizli Merkezefendi ilçesi Gültepe Mahallesi’nde yaşanan şok bir cinayetle sarsıldı. 1 kişi, annesini vahşice öldürdü ardından kendini asarak intihar etti.

Olay, akşam saatlerinde Gültepe Mahallesi Çiğdem Caddesi üzerindeki bir evde meydana geldi. Şizofren hastası olduğu öğrenilen 24 yaşındaki Abdullah Genişol, bilinmeyen nedenden dolayı annesi 45 yaşındaki Şennur Genişol tartışmaya başladı. Hareketli tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Şahıs, eline aldığı çekiçle annesinin kafasına defalarca vurarak vahşice öldürdü. Ardından 15 yaşındaki kardeşi Muhammet Genişol yanına çağıran şahıs, ona da çekiçle vurdu. Kardeşi, abisinin elinden kurtularak balkondan atladı ve komşulardan yardım istedi. Bu arada Abdullah Genişol kendini asarak intihar ederek yaşamına son verdi.

Mahalle sakinleri hemen emniyet güçleri ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen emniyet güçleri ev de 2 kişinin cansız bedenine ulaştı. 15 yaşındaki Muhammet Genişol ise sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatılırken anne ve oğlun cansız bedenleri de otopsi için hastaneye kaldırıldı.

2 Yorumlar

  1. Ciddi boyutlarda olan şizofreni ve benzeri hastalığı olanlara karşı önlem alınmalı kesinlikle. Annesini bile öldürebilecek derecede tehlikeli olan insanlar toplumda,okulda, işte,sokakta rahatça dolasabiliyorsa vay halimize

  2. Denizlide her geçen gün vahşet içeren olaylar gitgide büyüyor.Intiharlar, cinayetler, tecavüzler, gasp, hırsızlık aldı başını gidiyor.Ayrica gencler peynir ve kristal adı verilen uyuşturucu illetinden hergecen gün yavaş yavaş zehirleniyorlar.Bilmiyorum belki saçmaladım ama artık birileri buna dur demeli yada önlem almalı…

Comments are closed.