DENİZLİ’DE KANSER HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN DEFİLE

0

Denizli’de Çınar Lions Kulübü ve modacı Emre Coşkun’un düzenlediği Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören kanserli çocuklar yararına defile büyük ilgi gördü. Şarkıcı Gökhan Türkmen’in de mini konser verdiği defileden elde edilecek gelirle, hastaneye destekte bulunulacak.

Çınar Lions Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte, Cafer Sadık Abalıoğlu Kültür ve Eğitim Vakfı Salonu’nda hem muhteşem bir defile hemde Gökhan Türkmen ile muazzam bir mini konser yapıldı.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören kanserli çocukların yararına düzenlenen defile öncesi şarkıcı tüm Türkiye’nin gönlünde mütevaziliği ve sanatıyla taht kurmayı başaran Gökhan Türkmen’de konser verdi.

Konser ardından tasarımcı ve modacı Emre Coşkun’un Aura isimli koleksiyonu içindeki 32 yeni tasarımdan oluşan kıyafetler, 15 manken tarafından defileyle izleyicilere tanıtıldı. Mankenlerin podyumda sergilediği özel tasarım kıyafetler büyük beğeni toplamayı başarırken, defilenin geliriyle Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören kanserli çocuklar için yaşam destek cihazları alınacak.

Çınar Lions Kulübü Başkanı Burcu İlksöz, kulüp olarak bu yılki hedeflerinin kanserli çocuklar olduğunu, defileyi bu amaçla yaptıklarını ve gelirinin de cihaz alımı için kullanılacağını dile getirdi.