DENİZLİ’DE İNFAZ GİBİ CİNAYET

0

Denizli’nin Merkezefendi ilçesine bağlı Yenişehir Mahallesi’nde sokak ortasında işlenen cinayet şok etkisi yarattı. Göğsünden pompalı tüfekle vurulan bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay bugün akşamüstü saatlerinde Yenişehir Mh., Ziya Tırıkoğlu Caddesi üzerinde bir süpermarketin otoparkında meydana gelen olayda vatandaşlar yol üzerinde yatan birini görünce yetkililere haber verdiler. Olay yerine gelen polis ekipleri şahsın göğsünden vurulduğunu ve olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yerine yakın yerlerdeki görüntü kayıtlarının incelenmesinde ise şahsın göğüs kafesinden pompalı tüfekle vurulduğu görüldü. 30 – 35 yaşları arasında olduğu tahmin edilen kişinin henüz ne için öldürüldüğü bilinmiyor.

Polis kamera kayıtlarından yola çıkarak şüphelilerin peşine düştü. Ayrıntılar geldikçe aktaracağız.

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Denizli’de kanlı infaz olarak verdiğimiz haberde öldürülen kişinin 49 yaşındaki Hüseyin Kayrak olduğu tespit edildi. Kayrak; marketin otoparkında bulunan park halindeki 35 APD 24 plakalı aracına binmek istedi. Kayrak, aracın kapısını açtığı sırada, aracın sağ tarafına saklanmış kimliği belirsiz bir kişi tarafından pompalı tüfekle saldırıya uğradı.