DENİZLİ’DE BİRBİRİ ARDINA İNTİHAR VAKALARI

0

Daha 1 hafta önce baba olan plastik doğrama ustası 26 yaşındaki Ramazan Sarıkaya, evde eşiyle çocuğu olmadığı sırada tavana bağladığı iple intihar ederek hayatına son verdi. Denizli Sarıkaya’nın ani intihar haberini daha okumadan Topraklık mahallesinde yaşayan 30’lu yaşlarında ki İbrahim Karakaya’nın tüfekle intihar ettiğini öğrendi. Denizli’de ard arda gelen intihar haberleri şok etkisi yaratmaya devam ediyor.

Merkezefendi İlçesi, Servergazi Mahallesi, Çınar Sokak’ta bulunan bir apartmanın 4’üncü katında oturan Ramazan Sarıkaya’ya ulaşamayan ailesi eve gitmesi üzerine şok edici manzarayla karşılaştı. Tavana iple asılı olan Sarıkaya’nın durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirildi. Olay yerine kısa sürede intikal eden sağlık ekipleri genç adamın hayatını kaybettiğini kaydetti. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Denizli bir intihar olayı daha yaşandı. Bu kez Topraklık Mahallesindende ikamet eden 30’lu yaşlarında olduğu tahmin edilen İbrahim Karakaya henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı pompalı tüfek ile intihar ederek yaşamına son verdi. Meydana gelen üzücü olay genç adamın ailesini, arkadaşlarını ve sevenlerini hüzne boğdu. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.