DENİZLİ’DE 72 YAŞINDAKİ SAPIK TUTUKLANDI

0

Denizli’nin Pamukkale İlçesi’nde yaşanan bir olay Denizli’yi sarstı. İddiaya göre, iki kız çocuğuna elle cinsel tacizde bulunan 72 yaşındaki şahıs tutuklandı. Olayı öğrenenler, N.D. isimli şahsın evini taşlayıp, camlarını kırdı. Yaşanan olayların ardından N.D.’nin yakınları, polis korumasında evi boşalttı.

Olay geçtiğimiz salı günü yaşandı. İddiaya göre, Zeytinköy Mahallesi’nde yaşanan bu iğrenç olayda 7 ve 8 yaşlarındaki iki kız çocuğu, dini bilgiler öğrenmek amacıyla gittikleri 72 yaşındaki N.D.’nin evinde tensel tacize uğradıklarını ailelerine aktardı. Bunun üzerine iki kız çocuğunun ailesi, polise giderek yaşanan durum hakkında şikayetci oldu. Gözaltına alınan N.D., sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olayı öğrenen öfkeli vatandaşlar bu sabah N.D.’nin evini taşlayarak camlarını kırdı. Bunun üzerine evin çevresinde çok sayıda polis ekibi görevlendirildi. Polis ekipleri, evin çevresinde olumsuz bir olay yaşanmaması için geniş güvenlik önlemi aldı.

 

Cevap yaz