DENİZLİ ÜST ÜSTE İNTİHARLAR İLE SARSILMAYA DEVAM EDİYOR

0

Olay Denizli’nin Honaz ilçesinde yaşandı. İddiaya göre yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren İsa Tozlu, yaşadığı sıkıntıları aşamayınca canına kıydı.

15 Ekim Pazar akşamı sosyal medya hesabından art arda 2 veda mesajı yayınlayan Tozlu, daha sonra tarım ilacı içerek intihar etti.  Sosyal paylaşım hesabından ilk önce  “Bu dünya değil. Bu insanlar, kimse kimseye yar olmadı olamaz. Beni annemin yan tarafına gömün. Allaha emanet. Hakkınızı helal edin”  şeklinde bir mesaj paylaşan tozlu bu paylaşımdan 2 dakika sonra da “Herkes hakkında haklı. Ben buraya kadar yörütebildim. Çarem yok, başaramadım”  şeklinde bir mesaj yayınladı.  Tozlu’nun bu mesajını görenler Tozlu’ya ulşamaya çalıştı fakat başaramadı. Yakınları tarafından evde baygın halde bulunan  Tozlu hemen hastaneye kaldırıldı.

Tarım ilacı içerek intihar eden Tozlu, 3 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu fakat bu sabah  hayatını kaybetti. Tozlu’nun ölümü yakınlarını yasa boğarken  cenazesi bugün ikindi namazına mütakip  kılınacak cenaze namazının ardından Honaz’da defnedilecek.