• basvur
  • BAŞVUR 2
  • başvur 3
  • başvur 4

logo

reklam

DENİZLİ MERKEZİ BUZ PİSTİNE DÖNDÜ

Denizli’de akşam saatlerinde etkisini gösteren kar yağışı sürücülere zor anlar yaşatmaya başladı. Hazırlıksız yakalanan sürücüler düz yolda gidemediler.


ori_manset-61-23-53

Denizli’de akşam saatlerinde şiddetlenen kar yağışı yolları adeta buz pistine döndürdü. Yapılan tüm ihtarlara rağmen hazırlıksız yakalanan sürücüler ise ard arda kazalar yaptılar. Yaşanan kazalarda korkulan bir yaralanma veya can kaybı olmazken ciddi maddi hasarlar meydana geldi.

Özellikle Denizli merkezinde ve Lise, Tugay yolu üzerinde biriken kar yolun dik olması nedeniyle sürücülerin korkulu rüyası oldu. Yolda hakimiyetini kaybeden araçlar park halinde duran diğer araçlarada çarparak ancak durabildiler. Çoğu vatandaş ise yolu geçemeyeceğini anlayarak arabalarını bırakıp yürüyerek gittiler. Mahalle sakinleri ise Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin yol çalışmalarında geri kaldığını söyleyerek yetkililerin acilen müdahale etmesini istediler.

Etkisini devam ettirmekte olan kar yağışı yolları tehlike arz edecek hale getirirken yetkililer ise vatandaşları çok gerekmedikçe kendi araçlarıyla trafiğe çıkmamaları toplu taşıma kullanmaları konusunda uyardı.

15940780_10208332534175335_7194639086042308885_n

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ