DENİZLİ BOLLYWOOD’A KONU OLACAK

0
Bollywood yapımcısı ve Hindistanlı Turist Acente Firması Başkanı ve ailesi Denizli’ye gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Türkiye ziyaretlerinde Denizli, Muğla ve Aydın illerini gezecekleri öğrenilen Bollywood heyeti bu bölgelerde Hint Filmi çekmeyi planlıyor.

Denizli’de turizm potansiyelini arttırmaya yönelik çalışmalar devam ediyor. Denizli Valisi Ahmet Altıparmak öncülüğünde, konaklamalı turist kafilelerinin Denizli’ye getirilmesi için gerekli çalışmalar devam ediyor.

Vali Altıparmak, Hindistan’ın film prodüksiyon merkezi olan Bollywood yapımcısı ve Hindistan’dan yurtdışına en çok turist götüren Acente Firmasının Başkanı ve ailesiyle akşam yemeğinde biraraya gelerek sohbet etti.

Türkiye ziyaretlerinde Denizli, Muğla ve Aydın illerini gezecekleri öğrenilen Bollywood Yapımcısı Sudhanshu Hukku’nun bu bölgelerde Hint filmi çekmeyi planladığı öğrenildi.

Denizli ziyaretleri için Hintli misafirlere teşekkür eden Vali Altıparmak, planlanan film çekimi ve diğer organizasyonlar için Denizli’de her türlü desteği kendilerine vereceklerini söyledi.

 

Cevap yaz