• whatsapp
 • MBO ART STUDİO
 • HABERCİ KUŞ TV

logo

reklam

DARBEDEN BAYRAMA UZANAN YOL


facebook
Ayşe Tuğba Temel
att_temel@hotmail.com

15 Temmuz

Türk’e baş kaldırının yazıldığı tarih. Tankla, topla, uçakla vatanımızda darbeye teşebbüs edenler; arkalarındaki emperyalist güçler, fetö terör örgütünün elemanları ile resmen katliam yapmışlardır. O saatlere geri dönelim. Ortalık kan gölü, insanlarımıza uçaktan, helikopterden yerden her taraftan ateş açılıyor. Cumhurbaşkanı mahsur, Başbakan yolda kalmış, bakanlar ortada yok. Kısacası Devlet otoritesi yok.

İşte o anda bir Lider duruma el koyuyor. Hemen Mhp genel merkezine geçip ulaşılabilen tüm ordu mensuplarına bu darbeye karşı koymaları gerektiği anlatılıyor. Cumhurbaşkanının güvenli bir şekilde İstanbul’a varması için girişimlerde bulunulup başbakan resmen korumaya alınıyor.

Genel merkezinin üzerinden savaş uçakları alçak uçuş yaparken, o sadece Türk’ün üzerindeki bu kara bulutları dağıtmanın hesaplarını yapmaktadır.

Ülkücüler Liderlerinin bu duruşunu algılayıp sokaklarda darbecilere karşı direnişe geçer. Tablo bir anda değişir ve darbeciler bozguna uğramaya başlamışlardır.

Türk Milleti üzerinde oynanmak istenen bu oyunu çok önceden görüp her fırsatta Pensilvanya’daki Vatan hainini işaret eden Lider bir kez daha haklı çıkmış lakin bedeli ağır olmuştur.

O günden sonra tüm Dünyaya Türk’ün duruşunun sembolü olan Lider Devlet BAHÇELİ Yenikapı konuşması ile tüm gönülleri feth etmiş, Türk Milletine tek başına güven vermiştir.

Allah muhafaza tersten baktığınızda daha net anlarsınız olayı. O darbe başarılı olsaydı Millet olarak Mübarek Kurban Bayramı yerine eminim ki Yas bayramı yapacaktı.

Bir kaç gün sonra Millet ve İslam alemi olarak kutlayacağımız Kurban Bayramını idrak ederken herkesin şunu bilmesi gerek Allah’ın bir lütfu olan Syn. Devlet BAHÇELİ o duruşu göstermese idi biz Bayram yapamayacaktık. Vatan param parça edilecek Büyük Ermenistan hayali ile yanıp tutuşanlar Bayram edeceklerdi.

Bu Kurban Bayramında minarede ezanlarımız, Gönderde Al Bayrağımız yükseliyorsa bunu önce Allaha sonra Liderimize borçluyuz.

Belki şehit haberleri ile sıkıntılı günler yaşıyoruz lakin her zamankinden daha çok umutlu ve inançlıyız. Bizler biliyoruz ki; artık Devlet bey Devlete el koymuştur.

Allah bu Büyük Millete her zor zamanda bir Lider göndermiştir. Atatürk’ten sonra Başbuğumuz ve şimdi tüm Türk Dünyasının Lideri Syn Devlet BAHÇELİ.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Allah sizlerden razı olsun. Osmaniye’nin Vatan sevdalısı evladı Türk Dünyasının Lideri.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • DARBEDEN BAYRAMA UZANAN YOL

  11 Eylül 2016 ANA MANŞET, KÖŞE YAZILARI, SİYASET

  15 Temmuz... Türk'e baş kaldırının yazıldığı tarih. Tankla, topla, uçakla vatanımızda darbeye teşebbüs edenler; arkalarındaki emperyalist güçler, fetö terör örgütünün elemanları ile resmen katliam yapmışlardır. O saatlere geri dönelim. Ortalık kan gölü, insanlarımıza uçaktan, helikopterden yerden her taraftan ateş açılıyor. Cumhurbaşkanı mahsur, Başbakan yolda kalmış, bakanlar ortada yok. Kısacası Devlet otoritesi yok. İşte o anda bir Lider duruma el koyuyor. Hemen Mhp genel merkezine geçip ulaşılabilen tüm ordu mensuplarına bu darbeye ka...
 • IPHONE 7, SAMSUNG S7, HTC10, LG G5, MOTO Z/FORCE KARŞILAŞTIRMA

  09 Eylül 2016 ANA MANŞET, KÖŞE YAZILARI, TEKNOLOJİ

  Evet Sayın Habercikus.com teknoloji meraklıları. Teknoji ve özellikle akıllı telefon piyasasında 2016 yılına damga vuracak yeni "Amiral Gemisi" tabirli telefonların tanıtımları en son yapılan Iphone 7 ve Iphone 7Plus ile tamamlanmış oldu. Muhtemelen bu sene içinde lansmanları gerçekleşmiş olan  LG G5, Motorolla Z/Force, HTC 10 ve Samsung Galaxy s7 model telefonların teknik özellikleri fiyatlar hakkında az çok meraklıları incelemiş ve hatta bunlardan birisine sahip olmuşlardır. Son olarak Iphone 7 lansmanıyla birlikte artık hepsini karşıla...
 • DEVLET ADAMI OLMAK…

  30 Temmuz 2016 ANA MANŞET, KÖŞE YAZILARI, SİYASET

  1960 larda Marşal yardımları ile Türkiye’ye yerleşen ABD, menfaatine olmayan her girişimde darbelerle ülkemizde yönetimleri şekillendirmiştir. Darbeciler onların çocukları olmuş Türk Milleti her darbe ile yıllarca çile çekip toparlanma çabaları ile zaman kaybetmiştir. 15 Temmuz gecesi bu filmin yeni versiyonunu izledik maalesef. Bu diğerlerinden çok farklı oldu bu resmen bir darbe değil tam bir KATLİAM planıydı. Bu kadar gözü dönmüş bir topluluğun Ülke yönetimini ele geçirdiğini düşünmek dahi korkunç. Darbe eyleme dönüştüğünde Cumhu...
 • İKTİDAR OYUNLARI..

  17 Temmuz 2016 ANA MANŞET, KÖŞE YAZILARI

  12 Eylül askeri darbesini yaşamayan bizim nesil için belki çok anlam ifade etmeyebilir. Benim 12 Eylül’ü yaşamış dava büyüklerimin sıklıkla okuyup, bizzat onlardan dinlemiş olmam olaylara bakış açımı geniş tutmama sebep olmuştur.                Darbeler insan onuru ve yaşam hakkının gaspıdır. Hiçbir darbe gerekçesi ne olursa olsun savunulamaz lakin bu darbe deyip olayı hemen ‘’darbeyi bastırdım kahraman oldum’’ hakkını kimseye vermez.                Şimdi bu darbeyi yaptığı iddia edilen bu paralel örgüte bir dönelim. Bu yapı 1960’lı yılla...