DARBEDEN BAYRAMA UZANAN YOL

0

15 Temmuz

Türk’e baş kaldırının yazıldığı tarih. Tankla, topla, uçakla vatanımızda darbeye teşebbüs edenler; arkalarındaki emperyalist güçler, fetö terör örgütünün elemanları ile resmen katliam yapmışlardır. O saatlere geri dönelim. Ortalık kan gölü, insanlarımıza uçaktan, helikopterden yerden her taraftan ateş açılıyor. Cumhurbaşkanı mahsur, Başbakan yolda kalmış, bakanlar ortada yok. Kısacası Devlet otoritesi yok.

İşte o anda bir Lider duruma el koyuyor. Hemen Mhp genel merkezine geçip ulaşılabilen tüm ordu mensuplarına bu darbeye karşı koymaları gerektiği anlatılıyor. Cumhurbaşkanının güvenli bir şekilde İstanbul’a varması için girişimlerde bulunulup başbakan resmen korumaya alınıyor.

Genel merkezinin üzerinden savaş uçakları alçak uçuş yaparken, o sadece Türk’ün üzerindeki bu kara bulutları dağıtmanın hesaplarını yapmaktadır.

Ülkücüler Liderlerinin bu duruşunu algılayıp sokaklarda darbecilere karşı direnişe geçer. Tablo bir anda değişir ve darbeciler bozguna uğramaya başlamışlardır.

Türk Milleti üzerinde oynanmak istenen bu oyunu çok önceden görüp her fırsatta Pensilvanya’daki Vatan hainini işaret eden Lider bir kez daha haklı çıkmış lakin bedeli ağır olmuştur.

O günden sonra tüm Dünyaya Türk’ün duruşunun sembolü olan Lider Devlet BAHÇELİ Yenikapı konuşması ile tüm gönülleri feth etmiş, Türk Milletine tek başına güven vermiştir.

Allah muhafaza tersten baktığınızda daha net anlarsınız olayı. O darbe başarılı olsaydı Millet olarak Mübarek Kurban Bayramı yerine eminim ki Yas bayramı yapacaktı.

Bir kaç gün sonra Millet ve İslam alemi olarak kutlayacağımız Kurban Bayramını idrak ederken herkesin şunu bilmesi gerek Allah’ın bir lütfu olan Syn. Devlet BAHÇELİ o duruşu göstermese idi biz Bayram yapamayacaktık. Vatan param parça edilecek Büyük Ermenistan hayali ile yanıp tutuşanlar Bayram edeceklerdi.

Bu Kurban Bayramında minarede ezanlarımız, Gönderde Al Bayrağımız yükseliyorsa bunu önce Allaha sonra Liderimize borçluyuz.

Belki şehit haberleri ile sıkıntılı günler yaşıyoruz lakin her zamankinden daha çok umutlu ve inançlıyız. Bizler biliyoruz ki; artık Devlet bey Devlete el koymuştur.

Allah bu Büyük Millete her zor zamanda bir Lider göndermiştir. Atatürk’ten sonra Başbuğumuz ve şimdi tüm Türk Dünyasının Lideri Syn Devlet BAHÇELİ.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Allah sizlerden razı olsun. Osmaniye’nin Vatan sevdalısı evladı Türk Dünyasının Lideri.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Cevap yaz