CHP’Lİ BASMACI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

0

CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, basına kapalı yapılan seçimlerdeki aldığı 70 oy ile 9 kişilik CHP grup yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Geçtiğimiz dönemler CHP’de önemli görevlerde bulunan CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, önemli bir göreve daha seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde grup yönetim kurulu üyeliği seçimi yapıldı. Basına kapalı yapılan seçimler sonunda 70 oy alan CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, CHP grup yönetim kurulu üyeliğine seçilme başarısı gösterdi. 9 ismin belirleneceği seçimler sonunda yönetime giren Basmacı, kendisine gösterilen iltifattan dolayı teşekkürler etti.

“HAYIRLI OLSUN”

Partisine ve kendisine gösterilen güvenen ile birlikte seçmenlerin oylarını boşa çıkarmamak adına ülke başka olmak üzere Denizli’yi ilgilendiren konuları gündeme taşımaya devam edeceğini ifade eden Basmacı, “Cumhuriyet Halk Partisi, bu ülkenin olmazsa olmazıdır. Gerek siyasi duruşu ve gerekse de sorunlara getirdiği farklı bakış açısı kitle partisi olmamızı sağlamıştır. Bu güne kadar doğruların yanında olan CHP, bundan sonda da vatanının, milletinin ve ilkelerinin peşinde dik durmaya devam edecektir. Bizler de CHP grup yönetim kurulu olarak bu süreçte üzerinize düşeni yapmağa devam edeceğiz. Denizli’mize hayırlı olsun” dedi.