CHP DENİZLİ’DE DEVİR TESLİM

0

Denizli Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda Ali Rıza Ertemur, başkanlığı Teoman Sancar’dan devraldı.

CHP’de geçtiğimiz hafta sonu yapılan 36. Olağan Genel Kurul’da Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu geçerek yeni İl Başkanı olan Ali Rıza Ertemur, başkanlığı devraldı. CHP il binasında düzenlenen törene CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, eski dönem CHP İl Başkanı Teoman Sancar, CHP Denizli İl Başkanı Ali Rıza Ertemur ve ilçe başkanları katıldı. Ertemur’un başkanlığı devraldığı törene partililerin ilgisinin yoğun olması dikkatlerden kaçmadı.

CHP Denizli İl Yönetimin yeni başkanı Ali Rıza Ertemur, yaptığı konuşmada eski Başkan Teoman Sancar’a teşekkür etti. Ertemur, “Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bize onurlu bir görev verdiniz. Bundan sonra tüm başkanlarımla aldığımız bayrağı daha ileriye taşımak için çalışacağız. Aldığımız bu bayrağı inşallah Büyükşehir’e dikeceğiz. Sorumluluğumuzun ve misyonumuzun ağır olduğunun farkındayız. Ama yılmayacağız, sonuna kadar mücadele edeceğiz. Tüm başkanlarıma teşekkür ediyorum” dedi.