ÇETİN KOYUNCU EĞİTİMİNE YOĞUN İLGİ

0

Profesyonel Make Up, Artist Eğitmen sanatçısı Çetin Koyuncu, Denizli’de düzenlenen bir etkinlikte Denizlili güzellik uzmanları ve kuaförlerle bir araya geldi. Denizli Güzellik Uzmanları Derneği’nin düzenlemiş olduğu etkinlikte yoğun katılım olduğu görüldü.

Saat 21.00’da başlayan etkinlik 23.30’a kadar sürdü. Denizli’de bir toplantı salonunda düzenlenen etkinliğe Denizlili Güzellik Uzmanları ve Kuaförler katıldı. Türkiye’de ve Dünyada bir çok Sanatçı, Artist ve Mankenle çalışarak sanatını dünyaya tanıtan Çetin Koyuncu’nun katılımıyla verilen eğitime yaklaşık 75 güzellik uzmanı ve kuaför katıldı.

Yurt içi ve Yurt dışında katıldığı eğitim seminerlerinde ilgili kişilere ders verip yetiştirerek sanat camiasına girmelerini sağlayan Koyuncu Denizli’de verdiği eğitimle de kendi camiasından tam not almayı başardı.

Çetin Koyuncu, “Profosyonel ekibimle her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Katılımcı kişilere Makyaj ve sanatın inceliklerini öğretiyor yeni meslek kazanmalarını sağlamak için bu yolda hiç durmadan çalışmalara devam ediyoruz” dedi.

Denizli Güzellik Uzmanları Derneği Başkanı Ebru Deniz Kar, amaçlarının iki meslek grubunu bir araya getirerek kaynaşma ortamı yaratmak olduğunu dile getirdi. Kar; “Düzenlemiş olduğumuz bu etkinliğe katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tabi ki bugünü özel kılan Çetin beye. Güzel bir eğitim oldu tüm katılımcı arkadaşlarımızın burada kendilerine bir şey katma fırsatı oldu. Ayrıca güzellik uzmanı ve kuaför arkadaşlarımızında bir araya gelerek kaynaşması ve sohbet etmesi için fırsat oluştu. Tüm katılımcılara buradan sizler aracılığıyla tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Katılımda bulunan ünlü Make Up Çetin Koyuncu ise; Dünya değişiyor bizler gelismek zorundayız. Yurt içi ve yurtdışında bilgi,tecrübelerimi ve dünyada kullanılan tüm teknikleri uygulamaları göstererek profesyonel anlamda makyaj sanatçısı olan değerli arkadaşlarımıza öğrencilerimize bu mesleği ilerletme ve Denizlide makyaj kalitesini arttırıp sayılı makyaj sanatçısı olmalarına bir nebze benimde katkım olması beni mutlu eder.
Ayrıca eğitim kurumlarına ve kozmetik firmalarına ürün eğitim desteğim devam edecektir.
Sizin ve ekibizinde ayaklarına emeğine sağlık yerel gazede ve basın olarak bizleri her anlamda onure ettiniz
Başarılar diliyor yeni açilacak eğitim sınıfımda tekrar görüşmek dileği ile
Sanat,paylaşıldıkça güzeldir” dedi.