BU İDDİA ORTALIĞI KARIŞTIRDI

0

Çivril Atasay Kamer MYO’da PKK sempatizanı olduğu iddia edilen bir öğrencinin öğrenci temsilcisi olması Üniversiteyi karıştırdı.

ori_manset

Pamukkale Üniversitesi Atasay Kamer MYO ve Uygulamalı Bilimler Meslek Yüksek Okulunda yapılan Öğrenci temsilciliği seçimi Üniversiteyi karıştırdı. Terör örgütü PKK sempatizanı olduğu iddia edilen bir öğrencinin öğrenci temsilci başkanı seçilmesi öğrenciler tarafından tepkiyle karşılandı.

Meslek Yüksek Okulunda 7, Uygulamalı Bilimler Meslek Yüksek Okulunda 4 bölümden 11 öğrencinin temsilcilik için yarıştığı seçimlerde Meslek Yüksek Okulunda başkanlık yarışını kazanan D.Ç. isimli öğrencinin terör örgütü PKK sempatizanı kişilerle yakın ilişki içinde olduğu iddia edildi. Sosyal Paylaşım sitelerindeki kişisel sayfalarında terör örgütünü lehinde paylaşımlar yaptığı iddia edilen D.Ç. nin yakın arkadaşlarının emniyette de kaydı bulunduğu belirtildi.

 

12 ARALIKTA PAÜ DE Kİ SEÇİMDE OY KULLANACAK

Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksek Okulu öğrenci temsilci başkanı olan D.Ç Meslek Yüksek okulları, Uygulamalı Bilimler Meslek Okulları ve Fakültelerden seçilen öğrenci temsilcilerinin 12 Aralıkta Pamukkale Üniversitesi Denizli Merkez Kampusunda yapılacak Öğrenci Konseyi başkanlığı seçimlerinde Çivril adına oy kullanacak iki kişiden biri olacak.

 

HANGİ PARTİNİN PAMUKKALE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI DESTEKLEDİ?

Seçimlerde Öğrenci Konsey başkanlığına aday olan ve aynı zamanda bir siyasi partinin Pamukkale Gençlik Kolları başkanlığını yapan F.V.’nin  Atasay Kamer MYO ‘da öğrenci temsilcisi seçilen D.Ç ye  destek verdiği, F.V.’nin D.Ç.’nin PKK sempatizanı kişilerle görüştüğünü bilmesine rağmen “bana oy versin de kim seçilirse seçilsin” dediği iddia edildi.

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Cevap yaz