BAŞKAN SUBAŞIOĞLU İLBADE KAPALI PAZARYERİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

0

Merkezefendi Belediyesi’nin İlbade Mahallesi’ne kazandıracağı kapalı pazaryerinde çalışmalar son sürat devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, kapalı pazaryerinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

manset

Merkezefendi Belediyesi’nin her mahallesinde bir proje gerçekleşiyor. O projelerden birinin de inşaatı İlbade Mahallesi’nde devam ediyor. İlbade kapalı pazaryerinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, kapalı pazaryerinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. 6 ay sürecek yapım çalışmalarının sonrasında Merkezefendililer ilçede güvenle alışveriş yapabileceği modern bir pazaryerine daha kavuşacak.
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Şuanda ilçemizin her mahallesinde bir çalışmamız devam ediyor. Şimdiler de İlbade Mahallemizde de bir kapalı pazaryerimizi kazandırma aşamasındayız. Hızlı bir çalışma içerisindeyiz. Merkezefendili hemşerilerimiz yeni bir pazaryerine daha kavuşacak. Hayırlı olsun” dedi.

Cevap yaz