BASIN EMEKÇİLERİNDEN ÖZGÜRLÜĞÜN EN NET POZU

0

Denizli’de akşam saatlerinde etkisini gösteren ve yarım saatlik bir şiddetli yağışın ardından Denizli’nin bir çok noktasında etkisini gösteren olumsuz koşullar basın çalışanlarınında fazladan mesai yapmasına neden oldu.

Denizli’de akşam saatlerinde bastıran yoğun yağmur yağışı basın emekçilerinin de fazladan mesai yapmasına neden oldu. Basın çalışanları olumsuz hava şartları nedeniyle zor durumda kalan vatandaşların yanında olarak onların haberlerini size verebilmek için zor şartlar altında çalıştılar. Yağmur yağışı nedeniyle su altında kalan yollardan en iyi fotoğrafı ve görüntüyü çekebilmek için suyun içine giren ve soğuk hava şartlarına rağmen mesleğinin gereğini sonuna kadar yerine getiren basın çalışanları vatandaşlarında taktirini topladı.

İhlas Haber Ajansı İl Temsilcisi Medeni Topaloğlu, Doğan Haber Ajansı Muhabiri Deniz Tokat, Anadolu Ajansı Muhabiri Mehmet Ali İlnem ve Haberci Kuş muhabiri Mehmet Özden kameralara beraber verdikleri pozla, 3 Mayıs Basın Özgürlüğü Günü’nün en anlamlı pozunu verdiler. Soğuk havanın mahsur alamadığı genç muhabirler yine vatandaşa daha hızlı haber verebilmek için her zorluğa göğüs gererek mesleğinin gereğini yerine getirdiler.

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Cevap yaz