ALAYIM MI SENİ GECE DÜŞELİM PASHA’YA

0

Youtube’de 100 Milyon erişime ulaşan ‘Yansın Geceler’ şarkısıyla Türkiye’de fenomen haline gelen Heijan ve Muti Cumartesi gecesi Denizli’de eğlencenin kalbi olan Pasha Club’da sahne aldılar. Gece saatlerinde başlayan eğlence sabahın ilk saatlerine kadar devam etti.

Denizli’de hafta sonunda gece hayatının kalbi haline gelen Pasha Club eğlence dolu bir organizasyona daha imza attı. Pasha Club, Youtube’de 100 milyona ulaşan ‘Yansın Geceler’ şarkısıyla Türkiye’de fenomen haline gelen Heijan ve Muti sahnesiyle unutulmaz bir gece yaşattı. ‘Yansın Geceler’ şarkısıyla başlayan gece, ikilinin sevilen diğer parçalarıyla devam etti. Gençlerin gönüllerince eğlendiği bu unutulmaz gece sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Denizli Pasha Club’da yaptıkları etkinlikle Denizli’de 3. defa sahne alan youtube fenomeni ikili Haberci Kuş’tan Mehmet Özden’in sorularını yanıtladı.

Denizli’yi çok sevdiklerini söyleyen ikili, ‘Denizli çok güzel, buradaki gençlerin enerjileri mükemmel. Eğlenmeyi bilen gece hayatını seven insanlara sahne yapmak bizim içinde büyük mutluluk’ dedi.

Heijan ve Muti; ‘Denizli’de gece hayatına aktif olarak gençler daha çok katılıyor. Gençlere yaptığımız sahneler daha enerjik ve daha güzel geçiyor. Özellikle Denizlili gençler eğlenmeyi çok iyi biliyor. O yüzden Denizli’de olmak bizim için büyük mutluluk’ dedi.

Mehmet Özden’in bir sorusu üzerine ‘Yansın Geceler’ klibinde Denizlili bir bayan arkadaşlarının oynadığını söyleyen ikili arkadaşlarının İstanbul’da olduğunu orada çalıştığını ama Denizli olduğunu kaydetti. Sosyal medya üzerinden tanıştıkları Denizlili genç dans eğitmeni Gözde Kırtaş ile çektikleri kliple gece hayatını ve kadın erkek ilişkilerini espirili bir dille anlatmaya çalıştıklarını ve bir noktada eleştirdiklerini kaydeden ikili ulaştıkları kitle ile seslerini duyurabildiklerini ve eleştirilerinin güzel bir noktaya ulaştığını söyledi.

Yapmış oldukları müziğin Rap müzik olduğunu söyleyen ikili 100 milyonluk bir kitleye ulaştıklarını ve yapmacık olmadıkları için insanların büyük bir sevgi gösterdiğini söyledi. Heijan ve Muti, “100 milyona ulaştığımız bir kitle var. Bu kitleyi sevmemek ve onların desteklerini görmezden gelmek hainlik olur. Dışarıda çok büyük bir sevgi ile karşılanıyoruz. Yapmacık ve sahte olan hiçbir şeyimiz yok. Kitlede bunu bildiği için kendilerinden biri gibi görerek her türlü desteği bizlere veriyorlar. Onlara minnettarız. Bizleri dinlemeye ve desteklemeye devam etsinler” dedi.

Bundan 10 sene sonrada aynı müziği yapacak olduklarını söyleyen ikili bizi bulmak isteyen bundan 10 sene sonrada 50 sene sonrada yine semtte bulucaktır. Biz yerimizden ve müziğimizden asla vazgeçmeyeceğiz dedi.

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Cevap yaz