11 YAŞINDAKİ KIZINI KOCAN ÖLDÜRDÜ DEDİLER O İNANMADI

0

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Oksana Akşit isimli bir kadın, kızının ve kız kardeşinin kayıp olduğunu belirterek programa konuk oldu. 

Hayat hikayesi ile herkesi hüzne boğan Akşit, kızı 11 yaşındayken eşinin dolandırıcılık yaptığını öğrendikten sonra ondan ayrıldığını ve ülkesine döndüğünü, kızının babasında kaldığını ve daha sonra eşinin kızını öldürerek intihar ettiğini duyduğunu ama buna inanmadığını açıkladı.

Denizli, Acıpayam’lı Ömer Akşit ile 1 hafta içerisinde tanışıp evlenen ve Acıpayam, Yumrutaş’ta yıllarca yaşayan Oksana Akşit bu duruma inanmadığını söyledi. Türkiye’ye gelerek savcılığa başvuran ve kimsesizler mezarlığında kızını ve eski eşini arayan Oksana Akşit, kendisine 3 defa yanlış mezar gösterildiğini, DNA testi ile ilgili bir belgenin de kendisine verilmediğini iddia etti.

Oksana Aksit aynı zamanda kız kardeşinide arıyor
Oksana Aksit aynı zamanda kız kardeşinide arıyor

Kendisine gelen bir telefon ile kızının ve eski eşinin yaşadığını öğrendiğini söyleyen Akşit, kızının şu an 23 yaşında olduğunu ve üniversitede okuduğunu o telefon aracılığıyla öğrendiğini belirtti.

“Kocamın kendi kızını öldürdüğüne inanmıyorum. Daha önce bir çocuğumuzu kaybetmiştik. Bunun acısını yaşadık, kendi eliyle kendi kızını öldüreceğine inanmıyorum” diyen Oksana Akşit Denizlili kocasının kaçırdığına inandığı kızını arıyor. Eşinin Altın dolandırıcılığı yaptığını  alacaklılardan kaçmaya çalışıp kimlik değiştirerek yaşayabileceğini iddia eden Oksana Akşit, kız kardeşininde kaçırılarak Türkiye’ye getirildiğini anlattı.

Cevap yaz